Nauja
AC Šviesa Blankesnė, Modulis PWM valdymas, 1 Kanalo, 3.3 V/5V logika, AC 50/60hz, 220V/110V

AC Šviesa Blankesnė, Modulis PWM valdymas, 1 Kanalo, 3.3 V/5V logika, AC 50/60hz, 220V/110V

p286

€2.71

Nauja prekė

Produkto oficialus puslapis:

http://robotdyn.ru /~jZEda - Tarptautinės

http://robotdyn.ru /~jZEda - rusijos

* Gauti išsamią informaciją apie produktą, instrukcija, vadovas ir programinė įranga, Pls apsilankymas oficialus puslapis produkto.

Aprašymas:

Mes visi žinome, kas yra AC perjungiklis; už tuos, kurie ne, tai tokios grandinės, kurios galėtų kontroliuoti suma AC įtampos būti skiriamas bet koks prietaisas,. Jūs galite pamatyti juos ventiliatoriaus reguliatorius arba šviesos stiprumą.

Tai gerai, smart namo, jei jums reikia įjungti apšvietimo įjungimas ir išjungimas lėtai. Lempa yra lėtas slopinamas, tai sukuria malonią poveikį.

Taip pat galite kontroliuoti AC/DC variklis, elektrinis siurblys, įrankiai.

Impulso Praleisti Moduliavimo

Kitas būdas tai padaryti yra Impulso Praleisti Moduliacija. Su PSM, vieną ar daugiau ciklų (sinuswaves) yra perduodama apkrova ir tada vienas ar daugiau ciklų nėra. Nors ir veiksmingos, tai nėra geras būdas pritemdyti šviesą, nes yra tikimybė, kad mirgėjimas. Nors ji gali būti viliojanti, į PSM vienas visada turėtų leisti visą sinuswave būti perduota apkrovos, ne puse sinusų, kaip šiuo atveju apkrova bus įtraukti faktiškai iš DC, kuris nėra geras dalykas, kad labiausiai KINTAMOSIOS apkrovos. Skirtumas tarp pirmaujančios pjovimo ir PSM yra daugiausia programinė įranga: abiem atvejais viena reikės grandinę, kuri aptinka nulio kirtimo ir, kad gali kontroliuoti simistorių.

Grandinė, kuri gali padaryti tai lengva kurti: nulio kirtimo yra gautos tiesiogiai iš ištaisyti elektros SROVĖS linijos – per optocoupler žinoma, - ir duoda signalą kiekvieną kartą, kai banga eina per nulį. Nes sinusinės bangos pirmiausia eina per du kartus etapais ištaisyti, nulio kirtimo signalas nepriklausomai nuo to, ar sinuso bangos eina iki nulio arba žemyn per nulį. Šis signalas gali būti naudojami suaktyvinti nutraukti į Arduino. Nuotrauka:

Žymos: modulio ac, modulio 220v, modulio 5v, Pigūs modulis ac, Aukštos Kokybės modulio 220v, Kinijos modulio 5v Tiekėjų

Modelio Numeris Mod-Dimmer-5A-1L
Zero-Cross Optoisolator MOC3042M
Logika 3.3 V/5 V
VAC 50/60hz, 220V/110V
Tiristoriaus BTA16-600B
Prekės Pavadinimas RobotDyn

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai